Mé jméno je Blanka.

Dnes už vím, proč mi toto jméno bylo vybráno. Jeho význam je bílá, čistá a vystihuje můj úkol v tomto životě.

Co si pamatuji, vždy mě přitahoval vesmír, cestování časem,tajemno, vůně bylin. Touha čarovat byla tak silná, že jsem stále vymýšlela lektvary a kouzla. Od dětství jsem vnímala duše zemřelých a postupem času začala předávat zprávy od nich. Během dospívání jsem prošla po smrti blízkého člověka velmi zvláštním zážitkem, který mě začal formovat a směrovat…

Otázek, kterých jsem potřebovala zodpovědět bylo stále hodně, a tak se v mém životě neustále objevovali noví lidé, knihy, zážitky. To vše mi podávalo odpovědi a já se učila. Za svůj život jsem prošla několika silnými a těžkými obdobími. Dnes vím, jak skvělá výuka to byla. Jsem vděčná, že mě nikdy nic nedonutilo se vzdát a nalézat nové cesty. Baví mě hledat a zkoušet nové techniky v seberozvoji, nalézat nové cesty, růst. ší mě, když druzí vidí, co vše je možné, co funguje, mohu je motivovat a pomoci měnit jejich životy tak,aby i oni byli spokojeni. Zbožňuji vidět druhé, když jsou šťastní a vnímat jejich otevřená srdce. A to i díky mé další vášni, která mě provází celým mým životem a tou je výtvarná tvorba. I zde se stále pouštím do objevování nových technik. Mou nejoblíbenější je malba na textil. A aby toho nebylo málo, má touha pomoci druhým ve mně odkryla další rozměr, možnost léčení na buněčné úrovni. Dnes už vím, že každý z nás může odkrýt hlubší vrstvy sebe samých a vnést do svého života rovnováhu a klid.

Díky laskavému terapeutovi a učiteli Alexi Tóthovi se ze mě stala průvodkyně při „otvírání srdcí a intuitivním mentoringem“.

Ráda vám kdykoli pomohu při vaší cestě hledání sebe sama a ráda opravím vaše fyzické tělo, bude-li mi to povoleno.


Zde v klubu funguji jako průvodce:

otevírání srdcí

učení pravdy a předávání čistoty 

opravy na buněčné úrovni (léčím při fyzickém setkání, přes video hovor/messenger, whatsapp nebo na dálku)


Moje oficiální webové stránky jsou:

https://www.blankalehmanova-otviranisrdci.cz


Setkání s průvodcem života bez registrace v klubu

1.000 

V případě, že se nemáte zájem stát se členem klubu a získat tyto výhody:

– 4x za měsíc hromadné setkání (každou středu)
– 1x za měsíc přednášku (poslední týden v měsíci)
– vzdělávat se díky článkům a informacím z oblasti osobního rozvoje
– získat volné hodiny (1h – 50h) na setkání
– možnost získat Harmolink zdarma nebo za výhodnou cenu
– mít slevu na terapeutické služby 20%
– radovat se ze slevy na kurzy 50% – 20%

Je tu pro Vás možnost objednat si termín s průvodcem života na jednorázové setkání, které probíhá přes ZOOM (forma videohovoru).

Kategorie:

Není skladem