O mně

To, čemu věříš, se stává tvojí realitou.

Myšlenka na prostor sebepoznání vznikla v roce 2017. Od té doby se událo mnoho věcí a ke skutečné realizaci došlo až v roce 2019.

Úplně původně to byl název pro terapeutické centrum, které mělo ukazovat lidem cestu, jak změnit svůj život k lepšímu. Je krásná představa, když by několik terapeutů (jako průvodci životem) pomáhali lidem uzdravovat jejich tělo a také jim pomáhali na jejich cestě sebepoznáním, že?

Rok 2018 byl zlomový a podmínky stále nebyly vhodné pro uskutečnění tohoto plánu a tak nastal čas na úplnou změnu původního záměru a z terapeutického centra se v roce 2019 stalo vzdělávací místo.

E-learning je moderní forma učení (samostudium) a člověk může kdykoliv e-learningový kurz absolvovat v pohodlí svého domova. Tenhle nápad se mi moc líbil a zrealizoval jsem ho v únoru 2019.  Za pár dnů vznikla osnova prvních dvou kurzů. Matrix – komunikace s podvědomím a Vidím, slyším, cítím a chápu, to, co říkáš.

Čas se nazastavuje a tak v prosinci 2019 došlo k rozšíření o webináře (kurzy a přednášky). Mimochodem princip života v celém Vesmíru je tvořen tímto kruhem: EVOLUCE (vývoj) → ADAPTACE (přizpůsobení a stabilizace) → STAGNACE (nuda, bez vývoje a bez energie) → KRIZE (revoluce a podněty k další evoluci).

Je mi potěšením, že Vám můžu ukázat cestu, jak poznat sám sebe.

Mnoho úspěchů při studiu Vám přeje

Alexandr Tóth - lektor, terapeut a kouč
Alexandr Tóth – lektor, terapeut a kouč